Samoobsluha

V samoobsluze naleznete informace o Vašich službách, vystavených fakturách a množství dalších informací. Pro přístup do samoobsluhy klikněte zde.

Telefonní číslo

Telefonní číslo, které Vám bylo přiděleno v rámci naší služby nebo číslo přenesené k nám. Číslo zadávejte v 9-místném tvaru bez mezinárodní předvolby +420 a bez mezer mezi jednotlivými číslicemi.

Heslo

Číselná kombinace, která vám bude přidělena naší zákaznickou linkou při zřízení služby. Po přihlášení si můžete heslo kdykoliv změnit přímo v samoobsluze tlačítkem "Změnit heslo".

Přihlášení pomocí ring-in

Tato služba je určena pro případ, že zapomenete Vaše heslo. Stačí uvést Vaše telefonní číslo a zaškrtnout volbu "Přihlásit pomocí ring-in". Samoobsluha Vás vyzve k prozvonění dedikovaného čísla pro Vaše ověření a povolení přístupu do samoobsluhy.

Přihlášení pomocí facebooku

Možnost Přihlášení přes Facebook je nutné nejdříve v samoobsluze povolit v sekci "KONTAKTNÍ ÚDAJE" kliknutím na "Propojit s facebookem". Dále pokračujte podle instrukcí v zobrazeném formuláři pro přihlášení do vašeho facebook účtu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace