Služby

Mobilní služby

Mobilní služba nabízí

Mobilní služba nabízí jednu a více SIM karet pro používání mobilních služeb sítě Q-CZ. Volání na každé SIM kartě nabízí 300 minut do všech národních sítí. A součástí tarifu je také 150 MB datový balíček pro použití ve GSM/3G/LTE síti.

Flexibilní čerpání dat

Flexibilní čerpání dat umožňuje čerpat v rámci všech SIM karet ze společné hromady mobilních dat. Kupříkladu máte-li čtyři SIM karty, tak jedna může vyčerpat například 450 MB, druhá 150 MB, třetí a čtvrtá data nevyužije. Pokud například dáte SIM kartu obchodníkovi, který většinu času telefonuje, jeho data na SIM kartě třeba využije další člen pracovního týmu.

Vyčerpání volných jednotek

Při případě přečerpání limitu nabízíme férové ceny, ať už jde o hlas či o data. Minuta navíc Vás bude stát jen 1,25 Kč a nenecháme Vás na holičkách ani s internetem. Buď si zvolíte po zbytek měsíce nižší přenosovou rychlost, nebo si jednoduše dokoupíte datový balíček, který Vás pro 150 MB vyjde jen na 69 Kč.

Internet

Služba Internet

Služba Internet Vám umožňuje přístup k obsahu a službám na internetu prostřednictvím pevného připojení na adrese vaší firmy (nebo také na jiné, kterou si sami zvolíte). Služba je poskytovaná s využitím vysokorychlostních přenosových technologií v závislosti na dostupném typu připojení a přenosových rychlostí na adrese uživatele. Můžete si u nás objednat i DSL modem/router, tedy koncové zařízení – popřípadě využívat vlastní certifikovaný modem.Vše pod jedním účtem a s každou další SIM kartou větší sleva na danou přípojku.

Technické řešení na míru

Dle technické dostupnosti xDSL, DOCSIS 2/3, FTTx nebo dalších pro danou adresu navrhneme nejdokonalejší přenos signálu a dat k uspokojení Vašich potřeb, včetně mobilního řešení na cesty.

Postupné nabíhání služeb

Postupné nabíhání služeb nabízí nastavení služeb po dohodě se zákazníkem dle jeho možností. Spustíme například nejdříve jednu SIM kartu spolu s pevným připojením k internetu pro plynulý chod firmy, a poté můžeme postupně přidávat dalším SIM karty, čímž se začne celá Vaše služba zlevňovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace