Možnosti využití

Rodina Podnikavých (podnikavý muž + žena + syn + dcera)

Rodina Podnikavých se od předchozích rodin příliš neliší, přesto je ale pro ně úspora, díky tomu že podnikají, jasným důvodem pro zamyšlení změnit poskytovatele služeb. Proč?Protože kombinace pevného připojení a mobilních služeb je lákavá. A protože mít pevné připojení v kanceláři i doma, je komfort, který stojí za to. Navíc, když u něho leccos uspoříte.Jde to prostě hladce. Stačí si to jen spočítat!

Celkem zaplatí za

1.193 Kč bez DPH / měsíčně
(měsíční sleva 371 Kč a ročně ušetří 4.453 Kč)

Je dobré vědět
Ke každé kombinaci 1-4 SIM s Tarifem 300 je nutné objednat minimálně jednu přípojku. Pokud bude chtít tedy p. Podnikavý pořídit jednu přípojku v kanceláři a druhou pro připojení doma, vezme si prostě přípojky dvě. Může si objednat druhou přípojku samostatně ke stávající službě, nebo může opět využít výhodného balíčku přípojky spolu s 1-4 SIM kartami, které může nabídnout širšímu příbuzenstvu.POZOR! Skvělou výhodou je flexibilní čerpání dat. Co to znamená? Pan Podnikavý může využít 450 MB dat v rámci své služby a manželka zbylých 150 MB. Děti zatím data nevyužijí. Data si zkrátka můžete čerpat dle potřeb.

Zubařská ordinace doktora Zoubka (doktor + sestřička + dentální hygienista + rodina pana doktora)

Malá zubařská ordinace doktora Zoubka má opravdu dost práce. A protože je náročná a je třeba se na ni maximálně soustředit, všechno ostatní musí fungovat jako na drátkách. Internet a mobilní služby jsou standardem, bez kterého to nejde. A proč platit víc, když to není třeba. Pan Zoubek ale ještě často řeší administrativu z domova, a tak potřebuje být připojen k internetu nejen v práci, ale také doma. A když už si pořídí přípojku na internet domů, vyplatí se mu vzít také SIM karty pro svoji rodinu.Jak tomu přijít na zoubek? Stačí si to jen spočítat!

Celkem zaplatí za

2.132 Kč bez DPH / měsíčně
(měsíční sleva 400 Kč a ročně ušetří 4.800 Kč)

Je dobré vědět
POZOR! Skvělou výhodou je flexibilní čerpání dat. Co to znamená? Pan Zoubek a jeho pracovní tým mají k dispozici 450 MB dat v rámci své služby, zatímco manželka má k dispozici celých 450 MB v rámci rodinného balíčku. Děti zatím data nevyužijí. Data si zkrátka můžete čerpat dle potřeb.

Malá rodinná restaurace pana Jedlého (majitel + kuchař + číšník)

Mít malou rodinnou restauraci byl vždycky jeho sen. Jednoho kuchaře a jednoho číšníka a menu, po kterém se olizuje celé okolí. Zákonné povinnosti se ale obejít nedají a bez internetového připojení a mobilu už to dneska samozřejmě nejde. Proč na něm neušetřit! A i když peněz není nazbyt, může pan Jedlý svým zaměstnancům nabídnout jako bonus mobilní služby.Ale nezapomeňte – čím více služeb si objednáte, tím je sleva větší a zajímavější. Možná budou mít i vaši zaměstnanci zájem nabídnout mobilní či internetové služby svým rodinným příslušníkům? Jak si to namíchat? Stačí si to jen spočítat!

Celkem zaplatí za

1.066 Kč bez DPH / měsíčně
(měsíční sleva 200 Kč a ročně ušetří 2.400 Kč)

Je dobré vědět
Čtvrtá SIM karta může být záložní za pouhých 154 Kč – kdo první vyčerpá data, může využít data ze 4. SIM karty.POZOR! Skvělou výhodou je flexibilní čerpání dat. Co to znamená? Pan Jedlý může využít 450 MB dat v rámci své manažerské profese a kolegové zatím data nevyužijí. Data si zkrátka můžete čerpat dle potřeb.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace