O nás

O Quadruple

Naše společnost byla založena 16. listopadu 2010 z iniciativy Asociace provozovatelů kabelových a telekomunikačních sítí v ČR. 5. května 2013 jsme uzavřeli Smlouvu o službách virtuálního mobilního operátora se společností Vodafone, která nám umožňuje poskytovat plný rozsah mobilních služeb. Od července 2013 poskytujeme tuto službu našim partnerům i koncovým zákazníkům.

Služby pro partnery

Jsme MVNE (mobile virtual network enabler), společnost, která nabízí svým partnerům možnost stát se virtuálním mobilním operátorem s vlastní značkou a vlastními službami. Naším cílem je vytvořit ty nejlepší podmínky pro naše partnery, virtuální operátory, aby se mohli co nejlépe uplatnit na telekomunikačním trhu, a pomoci jim se správou a vedením mobilních hlasových a datových služeb.

Služby pro koncové zákazníky

Quadruple chce se svými partnery posilovat konkurenci na českém telekomunikačním trhu, a tak vytváří pro cílové zákazníky řadu atraktivních nabídek, které zvyšují jejich uživatelský komfort. Jednou z posledních je vybudování komunity moderně smýšlejících uživatelů telekomunikačních služeb - Q1 mobil home a Q1 mobil office.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace